Suodata:

|
|
|
|
|

Matti Hietanen

Toimitusjohtaja
Puhelin: +358 40 823 8806
matti.hietanen@mineralsgroup.fi

Jani Kiuru

Teknologiajohtaja
Puhelin: +358 40 823 8471
jani.kiuru@mineralsgroup.fi

Kaisa Kiipula

Kehityspäällikkö
Puhelin: +358 45 126 4963
kaisa.kiipula@mineralsgroup.fi

Emil Viitala

Lakimies
Puhelin: +358 41 436 6650
emil.viitala@mineralsgroup.fi

Vilhelmiina Ruohonen

Johdon assistentti
Puhelin: +358 40 642 9717
vilhelmiina.ruohonen@mineralsgroup.fi

Maria Neovius

Lakimies, transaktiot ja rahoitus
Puhelin: +358 40 551 6376
maria.neovius@mineralsgroup.fi

Vesa Koivisto

Johtaja,
Akkutoimiala
Puhelin: +358 50 453 6322
vesa.koivisto@mineralsgroup.fi

Piritta Salonen

Vanhempi teknologiapäällikkö
Puhelin: +358 40 527 0313
piritta.salonen@mineralsgroup.fi

Sini Eskonniemi

T&K-päällikkö
Puhelin: +358 40 753 5509
sini.eskonniemi@mineralsgroup.fi

Timo Kärkkäinen

Sijoitusjohtaja
Puhelin: +358 50 434 3012
timo.karkkainen@mineralsgroup.fi

Robert Gustafsson

Sijoituspäällikkö
Puhelin: +358 44 330 3318
robert.gustafsson@mineralsgroup.fi

Ronja Ruismäki

Kehitysinsinööri
Puhelin: +358 50 410 7254
ronja.ruismaki@mineralsgroup.fi

Katri Kauppila

Vastuullisuus- ja viestintäpäällikkö
Puhelin: +358 40 569 9200
katri.kauppila@mineralsgroup.fi

Merja Takala

Business Controller
Puhelin: +358 40 849 7034
merja.takala@mineralsgroup.fi

Minyue Zhu

Senior Project Advisor
Puhelin: +86 137 6100 7172
minyue.zhu@mineralsgroup.fi

Haluatko lähettää meille viestin tai antaa palautetta?

Valitse ensin aihe, josta otat yhteyttä. Tätä kanavaa voi käyttää myös epäkohtien ilmoittamiseen (whistleblowing).

Halutessasi voit jättää viestin myös ilman yhteydenottotietojasi, jolloin emme voi olla yhteydessä sinuun.