Finnish Minerals Group
Suomen malmijalostus

Finnish
Minerals
Group

Suomen Malmijalostus Oy –
Finnish Minerals Group

Käyntiosoite:
Keskuskatu 5 B, 8. krs
00100 Helsinki

Postiosoite:
PL 800
00101 Helsinki
Laskutus:
Laskut pyydetään toimittamaan ensisijaisesti sähköisessä muodossa.

Verkkolaskutusosoite 003726740509
Operaattoritunnus
E204503
Mahdolliset paperiset laskut tulee toimittaa osoitteeseen:

Suomen Malmijalostus Oy
PL 26971
00063 LASKUNET
Finland

Suodata:

|
|
|
|
|

Matti Hietanen

Toimitusjohtaja
Puhelin: +358 40 823 8806
matti.hietanen@mineralsgroup.fi

Jani Kiuru

Tutkimusjohtaja
Puhelin: +358 40 823 8471
jani.kiuru@mineralsgroup.fi

Kaisa Kiipula

Kehityspäällikkö
Puhelin: +358 45 126 4963
kaisa.kiipula@mineralsgroup.fi

Emil Viitala

Lakimies
Puhelin: +358414366650
emil.viitala@mineralsgroup.fi

Vilhelmiina Ruohonen

Johdon assistentti
Puhelin: +358406429717
vilhelmiina.ruohonen@mineralsgroup.fi

Maria Neovius

Päälakimies
Puhelin: +358 40 551 6376
maria.neovius@mineralsgroup.fi

Vesa Koivisto

Johtaja,
Akkutoimiala
Puhelin: +358 50 453 6322
vesa.koivisto@mineralsgroup.fi

Piritta Salonen

Vanhempi teknologiapäällikkö
Puhelin: +358 40 527 0313
piritta.salonen@mineralsgroup.fi

Sini Eskonniemi

T&K-päällikkö
Puhelin: +358 40 753 5509
sini.eskonniemi@mineralsgroup.fi

Timo Kärkkäinen

Sijoitusjohtaja
Puhelin: +358 50 434 3012
timo.karkkainen@mineralsgroup.fi

Robert Gustafsson

Associate
Puhelin: +358 44 330 3318
robert.gustafsson@mineralsgroup.fi

Yhteydenotto